Magnesiové odrážedlo SMOOTHY

Odrážedlo má unikátní rámovou sadu z litého hořčíku, která je mimořádně funkční a vizuálně úžasná. Do designu je zakomponováno užitečné madlo pro přenášení pro maminku a tatínka a integrované opěrky nohou pro okamžik, kdy vaše dítě získá jistotu, že se může klouzat.

Hladký a spolehlivý výkon

Pohodlná a bezpečná hbitost a ovládání

Sedla jsou u balančních kol často opomíjena, ale ne zde. Odrážedlo má speciálně navržené sedlo balančního kola, které má tvar "lopatky", takže vaše dítě bude po celou dobu sedět ve správné poloze. Díky tomu může efektivně řídit a je v perfektní poloze, což mu dává nejlepší možnou šanci efektivně balancovat. Sedlovka je také plně výškově nastavitelná, což umožňuje její růst.

Lehké, spolehlivé a skvělé balanční kolo

Lehká kola jsou vybavena sadou prvotřídních hliníkových nábojů s 12 paprsky, které pomáhají udržet hmotnost na minimu a dodávají kolu velmi cool vzhled. Kola jsou navíc osazena plášti CST IRONKID 12 x 2,1", které byly pečlivě vybrány tak, aby poskytovaly vynikající valivost na tvrdém i měkkém povrchu, takže kolo zůstává efektivně klouzavé bez ohledu na povrch.

Vezměte prosím na vědomí:

Toto balanční kolo je vhodné pro děti od 3 let.

Maximální hmotnost zátěže: 30 kg

Při jízdě na tomto kole by děti měly vždy nosit ochrannou přilbu.

Před použitím kola provádějte pravidelnou vizuální kontrolu, zda jsou všechny šrouby utaženy na doporučený utahovací moment.

Balanční kola jsou ideální pro učení rovnováhy a pozornosti při jízdě na kole a doporučuje se rovná domácí příjezdová cesta, dvůr, park nebo pevná travnatá plocha mimo provoz.

Vysvětlete jezdci, jak kolo ovládat a jak položit nohy zpět na zem, pokud potřebuje zpomalit nebo zastavit.

Toto jízdní kolo není určeno pro extrémní použití (skoky, jízda v terénu apod.).

Nikdy nenechávejte dítě na tomto kole bez dozoru,

Všechna jízdní kola vyžadují cvik a zručnost pro bezpečné používání. To zajistí, že jezdec získá jistotu a zároveň mu pomůže vyhnout se pádům a kolizím.

Specifikace:

Materiál: Hořčík (rám a vidlice)

Ideální vnitřní délka nohy jezdce: 33 - 44 cm

12" hliníková kola

Pláště CST Ironkid 12 x 2,1"

Gripy TRP

Polstrované sedlo s lopatkou

Výškově nastavitelná řídítka a sedlovka

Hmotnost: 3,2 kg


Zvolte si variantu:

3 690,00 Kč