Fox Suspension 34 Float Performance Boost 120mm

Akce

Vidlice Fox Suspension 34 Float Performance Boost
Vidlice 34 Float Performance Boost od společnosti Fox Suspension je výkonná trailová vidlice, která zvládne vše. Je hladší, lehčí, lépe nastavitelná a výkonnější než kdykoli předtím; 34 Float Performance je třída sama pro sebe. Navíc si tyto vidlice Performance Boost zachovávají stejné černě eloxované horní hliníkové trubky řady 7000 jako vidlice Performance Elite, jen jsou spárovány s tlumičem GRIP.

Vzduchové odpružení Float
Vzduchová pružina Float se vrací se stejnou legendární pružností a dlouhou životností a u modelu 34 je nyní vybavena zvětšenou negativní vzduchovou pružinou, která pomáhá s podporou středního zdvihu.

Systém tlumičů GRIP
Tlumič GRIP, inspirovaný motorkářskou technikou, využívá technologii utěsněných kazet Fox FIT v kombinaci s nezávislým plovoucím pístem odpruženým cívkou. Systém GRIP umožňuje přebytečnému oleji odtékat speciálně navrženými otvory v horní části tlumiče, aby se zachovalo konzistentní tlumení a zvýšila se jeho životnost.

Nastavení tlumiče GRIP
Třípolohová páčka je užitečná k provádění nastavení za chodu, aby bylo možné kontrolovat výkon vidlice při výrazných změnách terénu, a je určena k nastavení během jízdy. Otočením páčky do polohy zcela proti směru hodinových ručiček nastavíte vidlici do režimu Open. Otočením páčky do střední polohy se vidlice nastaví do režimu Medium. Otočením páčky do polohy zcela ve směru hodinových ručiček se vidlice nastaví do režimu Firm. Polohy mezi režimy Open, Medium a Firm lze využít k přesnému nastavení tlumení komprese.

Vlastnosti:
Tlumiče: - tlumiče: - vidlice jsou vybaveny tlumičem, který je součástí vidlice: GRIP
Vzduchová pružina: PRUŽINA: FLOAT
Offset: 44 mm

Specifikace
Zdvih: 120 mm
Velikost kola: 29"
Osa: 15 x 110 mm Boost
Průměr sloupku: 1,1/8" - 1,5" Tapered
Zdvih vidlice: 120 mm

Nová, včetně dokladu a záruky.

Choose a variant:

16,990.00 Kč 26,990.00 Kč