Otevřená helma Ducati Orange Track

AKCE

Otevřená přilba Orange Track je výsledkem spolupráce mezi Ducati a Bell, dvěma značkami, které si vzaly originální nápady z minulosti a interpretovaly je moderním způsobem. Díky vnější skořepině z vláken vyvinuté v pěti velikostech v kombinaci s vnitřkem EPS, který je k dispozici také v pěti velikostech, je helma Orange Track kompaktní a pohodlná. Helma, která je k dispozici s oranžovou základnou, se může pochlubit grafikou, která vás okamžitě promítne do světa Scrambler®. Orange Track je vybaven vnitřkem z mikrovlákna a sponou na D-kroužky a může být doplněn kšiltem (je součástí dodávky) nebo brýlemi Scrambler Heritage (lze zakoupit samostatně).

TECHNOLOGIE: - Skořepina: tvar skořepiny byl vytvořen tak, aby dokonale seděl i při vyšších rychlostech - Materiál skořepiny: odlehčená skořepina, špičkový materiál: fiberglass

- Interiér: vysoce kvalitní antibakteriální interiér kombinovaný s kůží, který má vynikající tvarovou stálost odolávající vymáčknutí, díky čemuž perfektně sedí na hlavě i při vysokých rychlostech, 3D tvarované polstrování interiéru pro výborný fit, dvě hustoty EPS materiálu - polstrovaný řemínek s D kroužky - nerezové, designové D-kroužky - helma je homologována dle nejnovějšího homologačního zákona ECE 22-05.

Hmotnost: 1175g +-50g

Zvolte si variantu:

2 790,00 Kč 4 990,00 Kč
Please select variants first